زومیب

تاریخ انتشار فصل اول سریال Deadly Class اعلام شد - زومیب

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در جریان پنل این سریال در نمایشگاه کامیک کان نیویورک امسال، شبکه Syfy (سای‌فای) اعلام کرد که فصل اول سریال Deadly Class در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۶ دی امسال) منتشر خواهد شد. این مجموعه براساس کامیک‌های گرافیکی به همین نام اثر ریک رمندر از شرکت ایمیج کمیکز در دست ساخت است که انتشار آن از سال ۲۰۱۴ آغاز شد و همچنان انتشار نسخه‌های بعدی این کامیک ادامه دارد.

اتفاقات سریال Deadly Class در اواخر دهه ۸۰ میلادی جریان دارد که دنیای تاریکی در حال مقابله با فرهنگ این دوره است. این سریال داستان یک نوجوان به‌نام مارکوس بی‌خانمان را روایت می‌کند که به یک مدرسه خصوصی نخبگان راه پیدا کرده است که در آنجا خانواده‌های بزرگ جنایتکاران فرزندان خود را برای تحصیل به آنجا می‌فرستند. ضمن تلاش برای حفظ خصوصیات اخلاقی خود، او باید از یک برنامه آموزشی بی‌‌رحمانه و کلیشه‌های اجتماعی نجات پیدا کند. جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو، کارگردان‌های فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)، تهیه کنندگی سریال Deadly Class را بر عهده دارند.

بندیکت وانگ در نقش استاد لین، بنجامین وادسورث در نقش مارکوس، لانا کاندر در نقش سایا، ماریا گابریلا دی فاریا در نقش ماریا، لوک تنی در نقش ویلی، شیوون در نقش برندی، لیام جیمز در نقش بیلی، میشل دووال در نقش چیکو، تیلور هیکسان در نقش پترا اریکا سرا در نقش خانم د لوکا و هنری رالینز در نقش یورگن دنکه از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال Deadly Class حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


بازدید : - بار دسته بندی : آنتونی روسو تاريخ : 31 دسامبر 2020 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران