زومیب

دو بازی دیگر به سرویس Backward Compatibility ایکس باکس وان اضافه شد - زومیب

دو بازی دیگر از کنسول ایکس‌ باکس 360 از طریق سیستم Backward Compatibility به کنسول ایکس باکس وان راه پیدا کردند. این اخبار بازی را میجر نلسون، برنامه‌نویس ایکس باکس لایو، در توییتر منتشر کرد. بازی Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues و اثر اکشن و مسابقه‌ای Split/Second هم‌اکنون برای کنسول Xbox One در دسترس است.

بازی Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues همانند آثار مشابه لگو در سبک اکشن و ماجراجویی طراحی شده است که شاهد یک محیط جهان باز نیز در بازی هستیم که در آن کاربران با معماهایی نیز روبه‌رو می‌شوند. وقایع چهار فیلم ایندیانا جونز در این بازی گنجانده شده است که اثر بیشتر روی The Crystal Skull تمرکز دارد.

Lego Indiana Jones 2: The Adventure

در آن سو، بازی Split/Second کاربران را در دنیای دیگری رها می‌کند. این بازی آرکید-مانند و ریسینگ با حالت‌های چندنفره و کمپین تک‌نفره کاربران را در جریان مسابقه‌ای رها می‌کند که در واقع یک برنامه تلویزیونی در بازی است. بازی از مکانیک منحصر‌به‌فردی به نام Power Play بهره‌ می‌برد که به کاربران اجازه می‌دهد که با پر شدن نوار انرژی، برخی از نقاط معین‌شده را در محیط بازی منفجر کنند و به این شکل، روند مسابقه را برای رقیبان خود دشوار کنند. گفتنی است که بازی Split/Second به‌عنوان بازی‌های Gold ایکس‌باکس نیز در ماه فوریه در دسترس مشترکین این سرویس قرار می‌گیرد.

اگر هر یک از دیسک‌های بازی‌های مذکور را روی ایکس‌باکس 360 در اختیار دارید می‌توانید با وارد کردن آن در کنسول ایکس‌باکس وان به تجربه آنها بپردازید. در صورتی که نسخه‌های دیجیتالی این بازی‌ها را در اختیار دارید هم‌اکنون می‌توانید در قسمت Ready to Download در بخش My Games و Apps نام این آثار را مشاهده کنید و برای دانلود کردن آنها اقدام کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید با مراجعه به Xbox Store بازی‌های یاد شده را خریداری کنید.

در حال حاضر بیش از ۴۵۰ بازی در سیستم پشتیبانی از بازی‌های نسل گذشته کنسول ایکس‌باکس وان گنجانده شده و هم‌اکنون در دسترس است. برای مشاهده این آثار می‌توانید به صفحه Backward Compatibility وب‌سایت ایکس‌باکس مراجعه کنید. در مطلب دیگری می‌توانید از بازی‌های رایگان ماه فوریه ایکس باکس لایو گلد نیز باخبر شوید.

برای اطلاع از خبرهای پیشین میتوانید به صفحه اختصاصی Backward Compatibility در زومجی مراجعه کنید.

بازدید : - بار دسته بندی : ایکس باکس 360 تاريخ : 19 اکتبر 2020 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران