زومیب

مجوز واردات دسته‌ بی سیم بازی‌‌های ویدیویی را رگولاتوری صادر می‌کند - زومیب

دو ماه پیش در لیست منتشرشده دولت ردیف ۱۳۳۱، واردات دسته بازی برای رایانه و کنسول‌های بازی ممنوع اعلام شد. براساس توضیحات منتشرشده، این کالاها در ردیف تعرفه‌های گروه چهارم کالای وارداتی قید شد که امکان ثبت سفارش به‌صورت رسمی نداشتند و اعلام شد که احتمال قاچاق چنین کالاهایی وجود دارد.

حالا پس از گذشت دو ماه اعلام شده که واردات دسته بازی در صورت داشتن قابلیت برقراری ارتباط رادیویی بی‌سیم شامل بلوتوث، WiFi، سیم‌کارت، GPS یا هر نوع ارتباط رادیویی، منوط به دریافت مجوز از رگولاتوری است.

در همین راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت نامه‌ای به سازمان‌های خود در استان‌ها ارسال کرده است. متن نامه به شرح زیر است:

به پیوست تصویرنامه شماره 100/30091 مورخ 1397/05/06 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص دسته بازی برای بازی با رایانه یا سایر کنسول‌های بازی ارسال و به اطلاع می‌رساند؛ 

ثبت سفارش و واردات دسته‌بازی برای بازی با رایانه‌ یا سایر کنسول‌های بازی در صورت داشتن قابلیت برقراری ارتباط رادیویی بی‌سیم (اعم از BIuetooth.Wifi سیسم‌کارت، GPS و یا هر نوع ارتباط رادیویی و یا بدون سیم دیگر) با شماره تعرفه (95045010) منوط به اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشد. خواهشمند است مراتب را یادداشت و به متقاضیان اطلاع‌رسانی گردد.

بازدید : - بار دسته بندی : اخبار بازی تاريخ : 17 سپتامبر 2020 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران